HelloTalk Dil Değişimi
- Reklamlar -


Android için Konuşarak Dil Öğrenme Uygulaması

Ekleyen: Eklenme Tarihi: 8 yıl önce , Güncelleme: 8 yıl önce
- reklam -

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış HelloTalk Dil Değişimi uygulamasıyla pratik bir şekilde dil öğrenebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulama olup pratik yapmak isteyenler yahut yeni dil öğrenmek isteyen Anroid kullanıcılarının seveceğine inanıyorum. Uygulama ile öğrenmek istediğinizi dili seçmeniz yeterli. Benzersiz dil değişim yöntemlerine sahip olan uygulama anadili sizin öğrenmek istediğiniz dil olan kullanıcılarla görüşmeler yapmanıza imkan sağlamaktadır.

Dünyanın dört bir yanından insanlarla konuşarak öğrenmek istediğiniz dili öğrenebilirsiniz. Farklı bir sistem ile çalışan uygulama 100'ü aşkın dil seçeneği bulundurmaktadır. Verimlilik açısından oldukça iyi olan uygulama ile yabancılarla konuşma fırsatı yakalıyoruz. Partneriniz sesli mesaj gönderebilir sizde ona karşılık sesli mesajlarla pratik yapabilirsiniz.

Kelime, fotoğraf ses dosyalarınızı kaydedebileceğiniz favori listenizi bulundurabilen uygulama basit bir yapıya sahip olduğundan her düzey kullanıcının seveceğine inanıyorum. İçerisinde yer alan ücretsiz arama seçeneği sayesinde yazmadan da yabancılarla dil öğrenebilirsiniz. Yazılan yazıyı okuma özelliği sayesine sizlere gelen mesajların telafunuzu doğru bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu sayede daha verimli bir çalışma elde etmiş olacaksınız. 


Öğrenebileceğiniz başlıca diller arasında İngilizce, Çince Basitleştirilmiş, Çince Geleneksel, Kantonca, Japonca, Korece, İspanyolca, Fransızca, Portekizce, Almanca, İtalyanca, Rusça, Arapça ve daha fazlası yer alıyor. Eğer sizde pratik yaparak daha etkili bir şekilde yeni bir dil öğrenmek istiyorsanız HelloTalk uygulamasını mutlaka Android cihazlarınızda denemelisiniz. 

Ekran Görüntüleri