Adobe Flash Player
- Reklamlar -


Android İçin Flash Player Oynatma Uygulaması

Ekleyen: Eklenme Tarihi: 9 yıl önce
- reklam -

 Flash dosyaları oynatabilmeniz için geliştirilmiş başarılı bir uygulama olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Adobe Flash Player uygulamasıyla internet adreslerinde kullanılan zengin görsellerden yararlanabilirsiniz. Cihazınızda flash içerikleri oynatmakta sıkıntı yaşıyorsanız Adobe Flash Player uygulaması işinizi görecektir. 

Adobe tarafından sunulan uygulama son zamanlarsa bolca flash içeriklerin bulunduğu internet sitelerini sorunsuz bir şekilde açmanıza olanak sağlamaktadır. Her mobil cihazda bulunması gereken ilk uygulamalardan biri olan Adobe Flash Player'ın APK dosyasını sitemizden indirerek cihazınıza yüklemelisiniz. 

Google Play üzerinde yayınlanmamasının sebebi ise Android Flash Player uygulamasını geliştirmeyi durdurdu. Google Play sayfasına artık yer almayan Adobe Flash Player uygulamasının APK dosyasını açıp Android cihazınızın SD kartına atmanız ardından "Ayarlar / Güvenlik / Bilinmeyen Kaynaklar" kısmını seçili yaparak yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Konu ile ilgili soru ve görüşlerinizi yorum olarak bildirmekten çekinmeyin. 

Ekran Görüntüleri