- Reklamlar -


Android için Kişiselleştirilebilir Gece Modu Klavye

Ekleyen: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce , Güncelleme: 6 yıl önce
- reklam -

Chrooma GIF Keyboard ile kişiselleştirilmiş bir klavye deneyimine ne dersiniz?

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Chrooma GIF Keyboard uygulamasıyla kolay bir şekilde klavyenizi kişiselleştirebilirsiniz. En iyi klavye deneyimi sunmayı amaçlayan uygulama gece moduyla öne çıkıyor. Bununla birlikte belirli saatlerde farklı temalar ile gelen uygulama son derece iyi bir deneyim ile geliyor. 

Uygulamanın en büyük özelliği ise sensör tabanlı olarak çalışabilen gece moduna sahip olmasıdır. Google hesabınızla kolay bir şekilde giriş yapabilir ve yaptığınız kişiselleştirmeleri diğer cihazlarınızla hızlı bir şekilde senkronize edebilirsiniz. 

Ortam ışığına göre sensör temelli olarak otomatik tema belirleyebilen Chrooma GIF Keyboard uygulaması açılış ekranından görünüm sekmesine hızlı geçiş yapmanıza da olanak sağlamaktadır. Gece modu seçeneğini aktif ederek sürekli şeklinde gece modunu aktif edebiliyorsunuz. 

Chrooma GIF Keyboard uygulamasını yükledikten sonra tanıtım ekranında yer alan yönlendirmeleri takip ederek klavyenizi aktif hale getirebilirsiniz. Google hesabınızla oturum açabileceğiniz başarılı bir uygulama olup farklı cihazlarınızda kullanabilir ve buradan kişiselleştirilmiş deneyimlerinize devam edebilirsiniz.

Çoklu dil desteğine sahip olan uygulama son güncelleme ile birlikte Türkçe desteğe de kavuştu. Eğer sizde iyi bir klavye deneyimini Android cihazınızda kullanmak istiyorsanız mutlaka Chrooma GIF Keyboard'u denemelisiniz. 

Ekran Görüntüleri