- Reklamlar -


Android için Hazırlanmış Kim Arıyor, Arama Engelleme Uygulaması

Ekleyen: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce , Güncelleme: 6 yıl önce
- reklam -

Mage ile aramalarınızı kolaylıkla yönetin:

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış Mage uygulamasıyla telefon rehberinize yer almayan kişilerin bilgisine ulaşabilirsiniz. Gerçek zamanlı bir uygulama olmakla birlikte spam aramaları engellemek için etkileyici bir hizmet sunmaktadır. Son derece sezgisel basit bir arayüze sahip olduğundan dolayı çaylak kullanıcılar tarafından bile rahatlıkla kullanılabilir. 

Mage, aramalarınızı yönetmek için kullanabileceğiniz başarılı bir uygulamadır. İçerisinde yüz binlerce zil sesi bulunduran Mage uygulamasıyla istediğiniz zil sesini indirebilir bununla birlikte istediğiniz zil sesini seçtiğiniz kişiye atayabilirsiniz. Geniş bir spam kütüphanesine sahip olduğu için özellikle reklam aramaları gibi rahatsız edici kurtarabilmektedir. 

Ayrıca Mage uygulamasıyla arayan kişinin konumunu, fotoğrafını, ismini ve daha birçok bilgisine de erişmeniz mümkün. Elbette bunun için arayan kişinin Wi-Fi veya mobil veri hizmetinin açık olması gerekiyor. Sürekli olarak güncellenen bir yapıya sahip olduğundan dolayı arayan kişinin kim olduğunu hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Uygulamanın en güzel bir diğer özelliği ise gizli numaraları engelleme hizmetidir. Eğer sizde Android cihazlarınızda rehberinizi yöneteceğiniz, arayanın kim olduğunu öğreneceğiniz iyi bir uygulamaya gerek duyuyorsanız, Mage uygulamasını denemelisiniz. 

Ekran Görüntüleri