Müzik ve MP3
- Reklamlar -


Android için Müzik Çalar Uygulaması

Ekleyen: Eklenme Tarihi: 8 yıl önce , Güncelleme: 5 yıl önce
- reklam -

ASUS Music uygulamasını Android cihazınızda kullanarak bulut depolama hesaplarınızda bulunan şarkıları kolay bir şekilde dinleyebilirsiniz. 

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz ASUS Music uygulamasıyla bulut depolama hesaplarınızdaki şarkıları dinleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan ASUS Music uygulaması ile müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Aslında ASUS markalı Android cihazlarda önyüklü olarak geliyor. Yeni eklenen şarkıları anında görmenize imkan sağlayan uygulama ile en çok çalınan şarkılara da kolayca ulaşabilirsiniz. Bulut depolama hesaplarınızı da bağlayarak şarkılarınızı dinleyebilirsiniz. 

ASUS Music uygulama ile uyku zamanlayıcı modu ile belirlemiş olduğunuz zamanlarda müziği kapatabilirsiniz. Klasik, normal, dans, metal, jazz, pop, rock, flat, folk, hip-hop, heavy metal ve FX booster gibi ekolayzır ayarları yaparak şarkılarınızı istediğiniz kalitede dinleyebilirsiniz. İyi bir müzik çalar uygulaması olup Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

Ekran Görüntüleri