- Reklamlar -


  • Editör Puanı
  • Lisans Ücretsiz
  • Kategori Yardımcı Araçlar
  • Boyut
  • Diller Türkçe / İngilizce
  • İşletim Sistemi Android
  • İndirilme
  • Geliştirici Google Inc.

Basılı Fotoğrafları Dijital Ortama Aktarma Uygulaması

Ekleyen: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce , Güncelleme: 6 yıl önce
- reklam -

Basılı olan fotoğraflarınızı taramak ve kaydetmek istemez misiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış PhotoScan uygulamasıyla fotoğraflarınızı tarayabilirsiniz. Baskılı fotoğraflarınızı taramak ve kaydetmek için PhotoScan uygulamasını kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan uygulamanın kullanımı ise oldukça basit. Bu sayede her düzey kullanıcı rahatlıkla kullanabilir. Eski anı fotoğraflarınızı dijital ortama kaydetmek istiyorsanız PhotoScan uygulamasını kullanabilirsiniz.

Sade ve anlaşılır bir arayüze sahip olan uygulama ile kaliteli bir şekilde fotoğraflarınızı dijital ortama aktarabilirsiniz. Normalde fotoğrafı çekmek için kameramızı kullanıyoruz karanlık çıktığı zamanlarda flaş kullanıyoruz ancak bu parlamalara sebep olabiliyor. PhotoScan uygulaması da bunun için geliştirilmiş başarılı bir Google hizmetidir. 

PhotoScan uygulamasıyla fotoğraf tarama nasıl yapılır?
PhotoScan uygulamasını indirdikten sonra uygulamayı açın. Android cihazınızı doğrudan fotoğrafın üzerine tutun. Fotoğrafı çekmek için düğmeye dokunduğunuz zaman uygulama tarama işlemini başlatacaktır. Ardından daireyi 4 noktanın her birini kapsayacak bir şekilde ayarlamak için telefonunuzu hareket ettirmeniz gerekiyor. Fotoğraf işlendiği zaman sağ alta girip fotoğraf küçük simgesine dokunun.

Döndürmek köşeleri ayarlamak yahut silmek için bir fotoğraf seçebilirsiniz. Flaş ile tarayabilir daha kaliteli bir fotoğraf elde edebilirsiniz. Dijital ortama aktarmak için fotoğrafı kaydedebilirsiniz. Sanki sürekli dijital ortamdaymış kalitesinde fotoğraflarınızı çekip sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. 

Eğer sizde fotoğrafınızı tarayıp dijital ortama taşımak için başarılı bir uygulamaya gerek duyuyorsanız mutlaka PhotoScan'ı Android cihazlarınızda denemelisiniz. 

Ekran Görüntüleri