Last Empire-War Z
- Reklamlar -


iPhone ve iPad için Strateji Oyunu

Ekleyen: Eklenme Tarihi: 8 yıl önce , Güncelleme: 8 yıl önce
- reklam -

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış Last Empire-War Z, küresel bir strateji oyunudur. Düşmanlar ve müttefikler dünyanın dört bir yanında bizlere saldırıyor. Oyun içerisindeki görevimiz ise elimizde kalan diğer kaynaklarınız heran başkaları tarafından yağmalanabilir. 

Oyundaki düşmanlarımız acımasız ve güçlü olup yapabileceğiniz tek şey ise hayatta kalmak için mücadele vermenizdir. Last Empire-War Z oyununda kendinizi güçlendirmek için müttefikler ile bir araya gelip düşmanlarınızı yok etmeniz gerekmektedir. 

Hayatta kalma yada yağmalama ise tamamen size kalmış. Zombiler tüm gücüyle hücum edecekler. Onlara karşı gelmek için elinizden geleni yapacağınızdan hiç şüphem yok. Last Empire-War Z oyununda çeşitli zombi canavarları bulunuyor.

Şehrinizi geliştirip en güçlü kıyamet günü ordusunu oluşturmanız gerekmektedir. Gerçek zamanlı bir oyun olup dünyanın her bölgesindeki savaşları hemen görüntülemeniz de mümkün. Eğer sizde strateji oyunlarını seviyorsanız Last Empire-War Z'yi mutlaka denemelisiniz. 

Ekran Görüntüleri