- Reklamlar -


iPhone ve iPad için Fotoğraf Ve Video Efekt Uygulaması

Ekleyen: Eklenme Tarihi: 8 yıl önce , Güncelleme: 8 yıl önce
- reklam -

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış MSQRD uygulamasıyla elinizde bulunan fotoğraf ve videolara eğlenceli animasyonlar ekleyebilirsiniz. Son derece sade ve anlaşılır bir arayüze sahip olan MSQRD uygulaması video ve fotoğraflarınıza hareketli animasyonlarla ilginç çalışmalar ortaya çıkarmanıza imkan sağlıyor. Snapchat uygulamasında bulunan Lenses özelliğine benzer bir şekilde animasyonlar bulunduran MSQRD uygulamasında mimiklerinizi kullanarak eğlenceli animasyonlar ortaya koyabiliyorsunuz. 

İçerisinde çeşitli filtre ve efektler bulunduran MSQRD uygulaması ücretsiz olarak sunulmaktadır. Fotoğraflarınıza ekleyeceğiniz hareketli animasyonlarla ilginç çalışmalar ortaya çıkarmanız mümkün. Cihazınızın ön kamerasıyla video ve fotoğraf çektikten sonra animasyonları uygulayabiliyorsunuz.

Animasyonları kolay bir şekilde ekleyerek sağa ve sola kaydırma yapabiliyorsunuz. Efektler ve animasyonlar arasında beğendiklerinizi uygulayıp telefonunuza kaydedebilirsiniz. Sosyal ağ platformlarında kolay bir şekilde paylaşmanız da mümkün. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz MSQRD uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

Ekran Görüntüleri