- Reklamlar -


iPhone ve iPad için Modern Fotoğraf Editörü

Ekleyen: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce , Güncelleme: 6 yıl önce
- reklam -

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanmanız için tasarlanmış Priime uygulamasıyla tek bir tıklama sonrasında seçtiğiniz fotoğrafları daha iyi hale getirebilirsiniz. Bu uygulama fotoğraf sanatçısı ve girişimci Art Chang'ın geliştirmiş olduğu bir uygulamadır. Açıkçası onun ve kendisinin burada gayet iyi bir iş çıkardığını itiraf etmeliyiz. Çeşit çeşit filtre bulundurmasıyla her kullanıcı kendine uygun görününümü kazanmaya çalışacak.

Dünyanın en iyi fotoğrafçılarının stillerinden yararlanarak filtreler ile düzenleme işini gerçekleştirebiliyorsunuz. Aynı zamanda fotoğrafınıza uygulamadığınız değişiklikleri geri almak için eklemeler de yapabilirsiniz. Priime uygulaması fotoğrafın ışık ayarını kendi isteğinize göre yapabileceğiniz gayet modern bir editördür. Renk ayarlamaları ve kırpma gibi temel özellikleri bünyesinde barındıran uygulama ayrıca fotoğrafları kaydedip arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde paylaşmanıza izin veriyor. 

Yalnızca birkaç dokunuşla fotoğraflarınıza kaliteli bir değer verebilirsiniz. Eğer sizde modern yapıda bir fotoğraf düzenleyiciye gerek duyuyorsanız mutlaka Priime'yi denemelisiniz. 

Ekran Görüntüleri